Dom Lovret dogadanja Božić 2012

Događanja u predbožićnom vremenu

Čestitka naše Županije

Kao i svake godine, tako i ove: u predbožićne blagdane posjete nas čelnici naše Županije i donesu prigodni božićni dar. Ove godine posjetio nas je zamjenik Župana gosp. Luka Brčić i gosp. Zvonimir Mimica. Dječji zbor „Srdelice“ sve je prisutne svojom pjesmom razveselio, a korisnike i na ples „izmamio“. Međugeneracijska solidarnost na djelu!

 


Čestitka našega Grada

U čestitanje božićnih blagdana i podjelu božićnog dara našim korisnicima ove godine iz uprave našega Grada došao je savjetnik Gradonačelnika gosp. Mladineo, g. A. Maletić i gosp. G.  Denegri.  Naši korisnici se uvijek ponovno raduju ovim susretima, a to najbolje pokazuje njihova spontana raspjevanost. Čak su ovog puta naše korisnice spontano pozvale gospodu goste na ples.